WORKING SHEEPDOGS LIMBURG

Nieuws

Maart 31, 2017

Ferdinand trial

Zie agenda voor meer info over de Ferdinand trial
Maart 15, 2017

Clubtrial

op zaterdag 2 april gaat onze jaarlijkse clubtrial door in de Corneliusstraat, op de club.
Maart 2, 2017

Huisregels

Op de ledenvergadering van 2/3/2017 werd er beslist dat honden enkel nog los mogen lopen onder begeleiding van de handler.   Klik HIER voor de startlijst

Onze vereniging is in de loop van 1999 ontstaan als feitelijke vereniging nadat wij in de gemeente Halen de mogelijkheid kregen om een terrein met kantine te gebruiken. In de loop van het jaar 2001 werd het juridische statuut van vzw aangenomen.

Al onze inspanningen zijn gericht op schapendrijven met honden. Ons hoofddoel is het ondersteunen van onze leden in het africhten van hun honden voor het werk bij de schapen en het deelnemen aan wedstrijden. Daartoe organiseren wij sinds 1999 individuele lessen onder begeleiding, in de regel elke Zondagvoormiddag, en geven wij onze leden de kans om - vanaf een zeker niveau - zelfstandig te trainen. Momenteel telt de club een 25 tal actieve leden die gepassioneerd het schapendrijven beoefenen als hobby en/of wedstrijdsport.

Voorzitter
Dany Coemans - dany@workingsheepdogslimburg.be - 0474 75 63 27


Penningmeester
Heidi Lamborelle - heidi@workingsheepdogslimburg.be


Secretaris
Annelies Coemans - annelies@workingsheepdogslimburg.be - 0477 75 73 12


Webdstrijdadministratie en planning
Paul Reynders - paul@workingsheepdogslimburg.be


Bestuursleden
Jef Vanlaer - jef@workingsheepdogslimburg.be
Kristel Desmet - kristel@workingsheepdogslimburg.be - 0474 58 77 47
Florent Pipeleers - florent@workingsheepdogslimburg.be
Bert Mariën - bert@workingsheepdogslimburg.be - 0472 58 71 75


Webmaster
Tom Janssens - tom@omnit.be - 0496 80 90 80

Elke zondag van 9u tot 13u (behalve tijdens wedstrijden) te Halen op het terrein (richting Geetbets)

Corneliusstraat z/n B-3545 Halen

Ter hoogte van de boerderij op huisnummer 57 volg je de zandweg. Hier bevinden zich ons trainingveld.

 

Zelf eens proberen?


Contacteer ons